©2021 by Markéta Dvořáková

"Žena netouží ani tak po kráse, ale po tom, aby se líbila."

RENÉ DESCARTES

 
Bílé sloupy

Má cesta

Svět make-up považuji za umění a právě umění mě přivedlo k samotnému líčení a uvedlo mě do světa krásy. Láska k barvám mě provází od 4 let. V té době mě rodiče přihlásili na kroužek kresby a malby.  Jednou večer......myslím, že už jsem chodila na základní školu, jsem viděla reklamu na kosmetickou značku. Jejich slogan tehdy byl: "makeup maskérů a filmových hvězd". Nedokážu přesně popsat, co jsem cítila, ale to bylo ono. Prohlásila jsem, že jednou budu líčit filmové hvězdy.

 

I když jsem studovala OA a poté  VŠE, líčila jsem příležitostně členy rodiny, kamarádky a známé. Na konci střední školy jsem absolvovala první kurz - základy líčení. I když jsem pokračovala dál ve studiu vysoké školy, během ní jsem se stále vzdělávala v oboru péči  o pleť a zajímala se o kosmetické značky.

 

Postupně následovalo absolvování dalších kurzů. V roce 2013 jsem ukončila pracovní poměr v nadnárodní firmě, která se zabývá výrobou střeliva a munice. Vrhla jsem se do světa OSVČ a započala kariéru Makeup artisty.  Za pomocí rodiny jsem v roce 2015 uvedla do provozu salonek, který mým klientkám slouží více než 6 let jako místo pro svatební, plesové zkoušky.

 

Dalším zlomovým rokem byl přelom roku 2018/2019 kdy jsem absolvovala certifikovaný kurz kosmetičky a dnes je i mým posláním pomáhat dívkám, ženám ke zdravé pleti.

Těším se na shledání s Vámi!

Vaše Marketartist